Отзывы

Оставить отзыв
Оксана
Оксана
Нам посоветовали обратиться к Дмитрию как к Доктору с большой буквы и первоклассному специалисту,знающему своё дело.Огромное Вам спасибо,Дмитрий!Вы большой Молодец!Два года назад мы кастрировали нашего котейку Тома и когда зашел разговор о стерилизации нашей кошечки Нами,мы не сомневаясь знали к кому обратиться.
Всё прошло на высоте.Очень было приятно,что Вы переживали за наших питомцев вместе с нами.От наших любимцев особенная благодарность!😺😸
Успехов Вам Дмитрий в Вашей нелёгкой,но такой полезной для наших братьев младших заботе!
комментировать
Вікторія
Вікторія
Ми кастрували в пана Дмитра своїх котиків. Вибирали саме процедуру в домашніх умовах, щоб тваринам було якомога менше стресу.
Операція пройшла успішно, котики швидко вийшли з наркозу і повернулись до звичайного життя без березневих походеньок. Білий і Рудий передають вам привіт з дивану
комментировать
Ірина
Ірина
Хочу поділитися своїм відгуком, так як знайти кваліфікованого ветеринара нам з першого разу не вдалося.
Спочатку про неприємне...
Ми забрали дорослу собаку(такса) до себе так як його власників не знайшли. Інформації про щеплення теж не було, тому пішли в найближчу ветклініку, там зробили щеплення але через декілька днів з'явилися нариви, я запідозрила непрофесіоналізм і знайомі порадили Дмитра Сергійовича. Дуже дякую за допомогу, все почистили і надали інформацію по догляду не лише за раною але і подальшому піклуванні нашого підопічного.
комментировать
Маргарита
Маргарита
Отлично выполненная работа, лояльные цены. Спасибо доктору Дмитрию!
комментировать